News Headlines

Mavi Optik'ten Engellilere Destek

Mavi Optik 10-16 Mayıs Engelliler Haftası nedeniyle hazırlanan afiş ve broşür çalışmalarına sponsor oldu. 10-16 Mayıs Engelliler Haftası nedeniyle hazırlanan 6 çeşit Afiş ve 2 çeşit broşür Alanya Kaymakamımızın Eşi Ceylan TANRISEVEN, Alanya Belediyesi Engelsiz Yaşam Merkezi, Alanya Anadolu Li..
Full Article

Posted: 13/05/2015

Mavi Optik Milat Dizisi'ne Sponsor Oldu

Mavi Optik’in de sponsorluğunu üstlendiği, TRT'nin merakla beklenen dizisi Milat, ilk bölümüyle 3 Nisan Cuma akşamı TRT ekranlarında izleyiciyle buluştu. Dizi ilk bölümü ile reytinglerde zirveye oturdu. Güçlü oyuncu kadrosuyla tüm dikkatleri üzerine çeken Milat dizisinin oyuncuları arasında Ufuk ..
Full Article

Posted: 04/04/2015

Mavi Optik'ten Sanata Destek

Mavi Optik sanata ve sanatçıya destek olmaya devam ediyor. Mavi Optik, 13 Mart'ta Alanya Kültür Merkezinde Tiyatro Olympos tarafından sahnelenen Absürt Komedi tarzındaki "Yanlış Adamlar" isimli tiyatro gösterisine sponsor oldu. Yoğun bir katılımın gerçekleştiği gösteriye ilgi oldukça yüksekti. Sa..
Full Article

Posted: 18/03/2015

Çocuklarda Göz Kontrolünün Önemi

Uzmanlara göre, özellikle okul çağındaki çocuklarda erken teşhis büyük önem taşıyor. İleriki yaşlarda farkedilen göz tembelliği ve benzeri rahatsızlıkların düzeltilmesi ise daha güç olabiliyor. Bir başka önemli uyarı ise, göz sağlığı açısından sömestr tatilinde çocukların bilgisayar ve ekran başı..
Full Article

Posted: 31/01/2015